Отборът на Партизан се класира за финала в турнира за Купата на Сърбия. В мача реванш от полуфиналите сръбският гранд победи с 3:0 като гост Спартак Суботица. В първия двубой между двата тима в Белград мачът завърши 0:0 и така с общ резултат 3:0 Партизан стигна до двубоя за трофея.

Български гол оформи крайният резултат в двубоя, а той бе дело на Иван Бандаловски. Крайният защитник се възползва от добър пас и с прецизен удар вкара за 3:0. Преди това Михайлович бе открил още във 2-ата минута, а точка на спора сложи Влахович в 84-ата.

И Бандаловски, и Валери Божинов започнаха като титуляри за своя тим. Божинов остана на терена до 63-ата минута, докато Бандаловски записа цял мач.

На финала Партизан ще срещне победителя от сблъсъка между Борац Чачак и Явор Иваница. В първия двубой Явор победи с 2:1.