Мартин Кушев отбеляза две попадения в мрежата на Рубин Казан при победата на Амкар с 2:1. Повиканият от Димитър Пенев за мачовете с Холандия и Люксембург нападател, вече заема четвърто място сред голмайсторите в руското първенство с девет попадения до този момент. Лидер е бразилският национал Вагнер Лав с 11 гола.

За тима от Перм като титуляри излязоха Георги Пеев и Захари Сираков. Българското трио изигра пълни 90 минути.

Мартин Кушев отбеляза първото си попадение в 33-та минута, а асистент на гола бе Дринчич. Таранът минал през Славия и Левски вкара от дузпа за 2:0 в края на първата част от двубоя.

Гостите от Рубин намалиха разликата в резултата четири минути преди края на срещата чрез бразилеца Нарде. В последната минута Георги Пеев пропусна да вкара трети гол за Амкар.

С тази победа съставът от Перм се изравни по точки с гранда ЦСКА. Двата отбора имат по 34 точки и делят пета позиция. Начело в класирането на руското първенство е Спартак Москва с 42 точки, втората позиция е за Зенит с 40.