Владимир Гаджев вкара първия си гол за Анортозис при победата с 3:1 срещу гостуващия АЕК Ларнака в мача от 19-ия кръг на кипърската футболна първа дивизия.

Гаджев се разписа четвърт час преди края, когато беше изведен сам срещу вратаря Хуан Пабло, преодоля го и пусна топката в опразнената мрежа за 2:1.

В 87-ата минута българинът беше заменен от Йоргос Економидес, а малко по-късно Секу Сисе реши всичко с трети гол за домакините.

Иван Бандаловски не беше в групата за мача на Анортозис и изгледа срещата от трибуните.

Така АЕК Ларнака прекъсна серия от 13 поредни мача без поражение в кипърския шампионат от края на септември насам.

С по 40 точки АЕК и Анортозис водят във временното класиране, а Аполон е трети с 36 точки, но има три мача по-малко./БТА