Българинът Михаил Александров се разписа за Легия Варшава при равенството 1:1 срещу Ягелония Бялисток в първия кръг на полското първенство. Александров обаче бе изгонен 4 минути преди края на срещата заради директен червен картон.

Българинът даде преднина на домакините от Легия за 1:0 в 45-ата минута на двубоя, след като оползотвори пас от французина Тибо Мулен. Малко след почивката обаче гостите изравниха, като в 56-ата минута за 1:1 вкара литовеца Фьодор Черних.

В 86-ата минута обаче Легия остана с 10 човека, тъй като Мишо Александров получи червен картон и трябваше да напусне игра по-рано.

Домакините имаха превъзходство в срещата, но така и не успяха да вкарат втори гол.

Александров пък демонстрира голмайсторските си умения и в подготовката на тима, реализирайки две попадения в контролата срещу Швац.