Живко Миланов и Станислав Генчев играха пълни 90 минути за Васлуй при домакинската загуба с 0:3 от Стяуа в среща от петия кръг на румънското първенство.

Станислав Ангелов бе на пейката за гостите от Букурещ, но не влезе в игра, докато съотборникът му Йордан Тодоров изобщо не бе в групата за мача.

Стяуа поведе с ранен гол на Ромеа Сурду в петата минута, а Богдан Станчу удвои в 46-ата. Сурду оформи крайното 3:0 в полза на столичаните със своето второ попадение в мача в 53-ата минута.

За статистиката може да се отбележи, че Живко Миланов получи жълт картон за нарушение срещу Кристиан Танасе в 43-ата минута. В 61-ата Миланов можеше и да вкара почетен гол за Васлуй, но ударът му бе неточен.

Жълто-зелените имат само пет точки в първите си пет мача и са на 12-о място в класирането, докато Стяуа е втори с 13 точки, колкото има и лидерът Динамо Букурещ, чийто треньор е бившият наставник на ЦСКА Йоан Андоне.