Болтън победи с 1:0 като гост Фулъм и се класира за шестия кръг в турнира за Купата на Англия.

Мартин Петров игра цял мач за Уондърърс, като в 68-ата минута получи жълт картон, след като се скара с Крис Беърд от домакините.

Единственото попадение в срещата на Крейвън Котидж вкара Иван Класнич с фронтален шут от 12 метра в 19-ата минута на мача.

С този успех Болтън се класира за 1/4-финалите на ФА Къп, където ще гостува на Бирмингам Сити на 12 или 13 март.

Тимът на Марто има шанс дори и за финал на Уембли, тъй като при победа в следващия кръг, на 1/2-финалите може да се изправи и срещу сравнително лек противник - победителя от Стоук Сити – Уест Хем/Бърнли.

В борбата за трофея са още Манчестър Сити, Астън Вила, Евертън, Рединг, Манчестър Юнайтед и Арсенал, който в момента гостува на Лейтън Ориън в мач от 1/8-финалите.