С попадение дълбоко в добавеното време Васлуй с Живко Миланов сред титулярите стигна до 1:1 като гост на Астра Гюргево в среща от 11-ия кръг на румънското първенство.

Бившият играч на Левски записа пълни 90 минути, като записа 8-ото си участие като титуляр от началото на сезона.

Астра успя да поведе в резултата в 31-ата минута, когато замбийския полузащитник Фвайо Тембо преодоля вратаря Коман.

Във Васлуй добре знаеха, че загуба тук ще отвори разлика от 5 точки между двата отбора във временното класиране и се хвърлиха с всички сили да търсят изравняване.

В крайна сметка усилията им се увенчаха с успех, но чак в 5-ата минута на даденото от съдията продължение, когато резервата Дачиан Варга показа здрави нерви при изпълнението на наказателен удар.

По този начин разликата между Астра и Васлуй остана 2 точки, като отборът на Живко Миланов е на 4-и с 19.