Амкар Перм загуби с 0:1 при гостуването си в Москва на ЦСКА. Мартин Кушев, Георги Пеев и Захари Сираков играха 90 минути за своя отбор, но не се отличиха с нищо.

Единственият гол в срещата отбеляза Жо в 60-та минута и по този начин ЦСКА запази шансовете си за титлата в руския шампионат.

Александър Младенов не игра за руския си клуб Том Томск при гостуването на Криля Советов в 24-ия кръг на първенството в руската Висша лига. Македонецът Горан Мазнов откри за гостите от Томск в 9-ата минута, а Давид Муджири изравни от дузпа в 63-ата минута.

Във временното класиране Амкар се намира на 8-о място с 34 точки. Кубан, където играе Ивайло Петков е на 14-та позиция с 25 точки, колкото има и отборът на Александър Младенов Том, който с по-добра голова разлика заема 12-о място.