Крилото на Болтън Мартин Петров получи страхотни похвали за играта си при успеха над Орландо Сити с 3:1 лично от мениджъра си Оуен Койл и колегата си в атака Кевин Дейвис.

Българинът заби гол и добави асистенция в контролата с американския тим. Петров, каращ втория си сезон в Болтън, първо асистира на Дейвис за гола му с глава в 14-ата минута, а след това се разписа сам в 39-ата минута след удар от около 15 мача.

„Виждате защо съм толкова доволен” - сподели радостният Койл - „Мартин показа страхотно хладнокръвие и вкара хубаво гол”, добави наставникът на Уондърърс.

Хвалбите на Дейвис за българина, който вкара едва три гола през миналия сезон, бяха още по-големи. „Мартин просто летеше. Той изглежда наистина много опасен за противника”, сподели английският национал.