Българският национал Мартин Петров записа гол и асистенция, за да поведе Болтън към успеха с 3:1 над Орландо Сити в контрола, играна в САЩ.

Петров, който кара втория си сезон в английския тим, асистира на Кевин Дейвис в 14-ата минута, а нападателят заби топката с глава в мрежата. Марто пък се разписа в 39-ата минута с удар от около 15 метра.

Орландо изравни резултата в 28-ата минута, когато Мат Лузурнарис избегна засадата и простреля Адам Богдан. Болтън си върна преднината в 37-ата минута чрез Дарън Пратли.

Втората част бе доста по-скучна, като и двата тима почти изцяло смениха съставите си. Гол на Молино от Орландо пък бе отменен заради засада в края.

Петров, който вкара едва три гола през миналия сезон, обаче продължи да тормози защитата на американците с постоянните си пробиви. Лий също имаше няколко добри шанса през първата част.

Това бе втората контрола на Болтън от предсезонното им турне в САЩ. Последният им мач ще бъде срещу Хюстън Динамо в сряда.