Ивелин Попов получи контузия при победата на Сочи с 1:0 като гост на ЦСКА Москва. Бъдещият футболист на Левски започна в титулярния състав, но още в 27-ата минута Попов седна в центъра на терена и показа, че има болки в прасеца на десния крак. Лекарският щаб на Сочи се намеси, но беше очевидно, че българинът няма да може да продължи.  При смяната Попов се забави с напускането на терена и реферът му показа жълт картон.

Сочи вкара единствения гол в мача в 10-ата минута, когато хубаво центриране на бившия играч на Левски Жоазиньо бе засечено с глава от Арньом Макарчук в мрежата на ЦСКА Москва.

Тази победа изравни Сочи по точки с Динамо Москва и двата отбора ще се борят за второто място в руското първенство. До края на шампионата остават два кръга, а шампион е Зенит с много сериозна преднина пред конкурентите