Ивелин Попов получи контузия и беше заменен принудително в мача на Ростов от 22-я кръг на руското футболно първенство срещу Уфа. Отборът на българския национал получи гол минута по-късно и загуби мача с 0:1, което го остави на шесто място в класирането с четири точки зад Спартак Москва.

Попов започна като титуляр, но сам поиска смяна в 24-та минута на срещата и на негово място се появи бившият играч на Астана и национал на Казахстан - Бактиор Зайнутдинов. Още в следващата атака обаче Силвестър Игбун проби по лявото крило, преодоля защитник и стреля в близкия ъгъл на вратата за крайното 1:0 в полза на 14-ия в класирането Уфа.

Следващият мач на българския национален отбор е точно след два месеца в Чехия./БТА