Българският национален защитник Иван Иванов игра цял мач за Партизан Белград при победата с 3:1 у дома над малтийския Валета в реванша от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Сръбският тим очаквано се класира напред, след като бе спечелил убедително първата среща с 4:1 като гост и ответният двубой бе на практика протоколен.

Гробарите поведоха в Белград с ранен гол на Неманя Томич в 10-ата минута, а точно час след началото на срещата Майкъл Мифсуд изравни за гостите от Малта.

Томич заби второто си попадение в срещата в 67-ата минута за 2:1, а крайното 3:1 оформи резервата Александър Митрович в 73-ата.

В третия квалификационен кръг на ШЛ Партизан по всяка вероятност ще срещне кипърския АЕЛ Лимасол, който би с 3:0 като домакин Линфийлд в първата среща и спокойно очаква реванша в Северна Ирландия в сряда.