В първи мач от 20-ия кръг на руското първенство тимовете на Урал и Арсенал завършиха 1:1. В състава на домакините цял мач изигра Николай Димитров, а на пейката за гостите остана Михаил Александров.

Още в 7-ата минута на срещата Димитров беше затворен от двама бранители на гостите и съумя да отправи удар към вратата.

Натискът на домакините даде резултат в 30-ата минута, когато Емелянов нацели гредата, а върналата се топка беше вкарана във вратата с глава от Портнягин.

В края на полувремето Димитров стреля отдалеч, но неточно.

През втората част гостите стигнаха до изравняване, след като в 72-ата минута Джорджевич прониза вратата на съперника.

Димитров можеше да донесе успеха на домакивите, но Габулов спаси удар на българина и спаси точката за тима си. След като взеха по 1 точка тимовете заемат съответно 7-о и 8-о място като имат по 25 точки.