Георги Василев и неговият Левадиакос отпаднаха от турнира за Купата на Гърция, след като загубиха срещата си от четвъртия кръг на турнира с 0:1 от третодивизионния Етникос Катерини. Единственото попадение в срещата бе дело на Папавасилиу в 68-та минута на срещата.

В друг мач игран снощи ПАОК отстъпи на Трасивулос с 2:4 и отпадна от турнира за Купата.

Вторият във временното класиране на местното първенство Атромитос успя да се промъкне в следващия етап. В редовното време мачът с Олимпиакос Волу завърши 1:1, а след това се стигна и до изпълнение на дузпи, в които по-съсредоточени и по-точни бяха футболистите на Атромитос.

Напред продължават още Ксанти и Верия, които успяха да победят съответно Егалео (2:1) и Превеза (2:1).