Чудесната форма на Георги Пеев за Амкар Перм продължи и в 23-ия кръг на руската Премиерлига, след като българинът донесе равенството 1:1 с Динамо Москва. Бившият играч на Динамо Москва започна като титуляр заедно с другите двама българи в отбора – Захари Сираков и Благой Георгиев, като и тримата записаха пълни 90 минути.

Домакините от Перм повече трябва да съжаляват за крайния резултат, след като водеха в резултата до финалния четвърт час на мача. Тогава капитанът на московчани Кристиан Нобоа успя да заличи ранния аванс на Амкар. Домакините поведоха в 29-ата минута, след като Епураену фаулира съперник в наказателното поле. Виновникът получи жълт картон, а минути по-късно дори бе заменен. От бялата точка Пеев не трепна и опъна мрежата зад вратаря Шунин.

Това бе втори пореден мач, в който юношата на Локомотив София се разписва за тима си, който запази 11-ото си място с 24 точки. Динамо пък временно излезе на 5-а позиция с 38.