Българските футболисти Станислав Генчев и Живко Миланов излязоха като титуляри за своя Васлуй при равенството 1:1 срещу Клуж, в мач от третия кръг на румънското първенство.

По-любопитното обаче от цялата среща е прекъсването на двубоя още в 12-та минута. Главният рефер на мача изпрати двата тима в съблекалните, след като се изсипа уникален дъжд, придружен с ураганен вятър. След това съоръжението трябваше да бъде почистено, заради наводнения терен, но въпреки това срещата се доигра.

Тежкият терен създаде доста трудностите за съставите. Станислав Генчев и Живко Миланов останаха до последния съдийски сигнал, а резултатът на таблото след него бе 1:1.

Васлуй поведе в резултата, след като точно изпълнена дузпа от Уесли в 80-та минута. Малко преди края обаче Клуж успя да изравни след гол, реализиран от Квирик.

След три кръга от началото на шампионата Васлуй заема 11-о място с 2 точки в актива си, докато Клуж е на 16-о с една точка.