Валери Домовчийски влезе като резерва в 68-та минута при катастрофалната загуба на неговия Херта с 0:4 от Олимпиакос в последния мач между двата тима от Група B в турнира за Купата на УЕФА. Българинът не успя да помогне на немците в директния сблъсък за третото място, които отстъпиха на своя противник и напуснаха надпреварата.

Победата за домакините донесоха Сеаренсе (54-та минута), Галети (67-та от дузпа), Торосидис 86-та) и Диого (88-та).

В другия двубой от потока Металист победи Бенфика с 1:0 и по този начин оглави групата. Голът за гостите бе дело на Ръкун в 84-та минута.

След последния кръг в Група В напред продължават тимовете на Металист, Галатасарай и Олимпиакос. Херта и Бенфика пък отпадат от турнира за Купата на УЕФА.