Българският национал Димитър Иванков отново иззе функцията на голмайсторите при победата на Кайзери над Анкараспор с 3:1.

В среща от шестия кръг на турското първенство, освен с добрите си изяви на вратата, стражът отбеляза от дузпа за своя тим. В 72-та минута юношата на Левски направи резултата класически в полза на Кайзери.

В самия край на двубоя обаче Иванков допусна гол в своята мрежа, но само за статистиката.

Първото попадение в двубоя падна в 25-та минута, като за домакините откри Иглесиас, малко по-късно Юнал увеличи преднината на Кайзери, но през второ полувреме си изработи червен картон и остави своите с човек по-малко. Крайното 3:1 оформи Тюркмен в 89-та минута.

Във временното класиране на турската Суперлига Кайзери се намира на трето място с 11 точки, след Бешикташ и Галатасарай. Анкараспор заема последната позиция в таблицата с едва 2 точки в актива си.