Димитър Иванков извади четири пъти топката от мрежата на своя Кайзериспор в мач от петия кръг на турската Суперлига. Отборът на българския национал загуби с 3:4 гостуването си на Газиантепспор.

До 82-та минута Кайзериспор водеше с 3:2, но тогава стражът на „тркольорите” допусна два гола, единият от които в 90-та минута, дело на Югур Йълдъръм, като по този начин Кайзериспор изпусна дори точката. С хеттрик във вратата на Иванков се отличи нападателят на домакините Антонио Де Нигрис. Трите гола за гостите бяха дело на Кангеле, Топуз и Иглесиас.

Загубата бе първа за Кайзериспор в първенството от началото на сезона и отборът остава в челото на класирането - на 6-то място с 8 точки. Лидер е Галатасарай с 13 точки, пред Бешикташ с 11 и Сивасспор с 9.