Българският нападател Валери Божинов игра добре и се отчете с гол от дузпа и две асистенции при разгрома на своя Риека срещу тима на Винодол.

Божинов асистира още при първия гол в мача, дело на Акости в 5-ата минута, след като сложи топката върху главата на стрелеца за 1:0.

Божинов продължи да бъде много активен на терена и на два пъти вратарят на съъперника трябваше да прави феноменални намеси, за да предотврати нов гол.

В 36-ата минута българинът отново се прояви като асистент и подаде на Дангубич, вкарал за 2:0.

До почивката резултатът набъбна на 4:0, а веднага след нея Божинов се нагърби с изпълнението на дузпа и бе точен за 5:0. В 55-ата минута той бе сменен, а до края на контролата резултатът стана 7:0.