Българинът Иван Бандаловски игра цял мач и направи асистенция за едно от попаденията при успеха на Партизан с 3:2 над Радник Сурдулица в 28-я кръг на сръбското първенство.

Другият българин в състава на сръбския гранд Валери Божинов пропусна двубоя, заради натрупани жълти картони.

Партизан допусна изоставане с 0:2 през първите 45 минута, но с три гола през второто полувреме, осъществи пълен обрат.

Капитанът Саша Илич реализира две от попаденията в 65-ата и 70-ата минута, като Бандаловски асистира за първото. Преди това в 53-ата минута бе точен Душан Влахович.

Партизан е на втора позиция във временното класиране в Сърбия с 48 точки, но лидерът Цървена звезда е далеч напред със 77 точки и мач по-малко.