Живко Миланов изигра цял мач за своя Том Томск, който загуби с 0:1 от Криля Советов в мач от петия кръг на руското първенство.

Българският футболист започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. За разлика от него, другият българин в състава на Том – Пламен Николов остана цял мач на резервната скамейка.

В 56-а минута Криля Советов остана с човек по-малко след червен картон на Иля Максимов. Въпреки това обаче 6 минути по-късно домакините стигнаха до гол, дело на Ибрагим Чалагов след асистенция на Реджинал Горо.

Том така и не успя да изравни и записа пета поредна загуба от началото на сезона. В класирането отборът от Томск е твърдо на последно място без точков актив, а Криля Советов е на 11-а позиция с 5 точки.