Европейският клубен шампион Интер завърши 2:2 срещу ФК Далас в последната си контрола по време на турнето в САЩ.

Диего Милито изведе италианците напред в 25-ата минута, след като засече с глава от 6-7 метра отлично центриране на Майкон от дясно, но Джордж Джон изравни за американците три минути преди почивката също с глава след подаване от ляво на Давид Ферейра.

Възпитаниците на Рафаел Бенитес отново поведоха в резултата в 63-ата минута. След атака от ляво Самуел Ето'о вкара с хубав удар по диагонала от 25 метра.

Четвърт час преди края домакините получиха правото да изпълнят дузпа след спорно нарушение в наказателното поне на Марко Матераци срещу Джеф Кънингам, а Ферейра преодоля Жулио Сезар от бялата точка за крайното 2:2.

В предишните си две проверки в САЩ Интер победи Манчестър Сити с 3:0 и Панатинайкос с 3:2.