Рома отпадна от турнира за Купата на Италия, след като загуби от Торино с 1:2 у дома в двубой от 1/8-финалите в надпреварата. При 0:2 дузпа за "вълците" пропусна Джеко.

"Вълците" играха с повечето си резерви, които обаче не оправдаха доверието на треньора Ди Франческо.

Лоренцо де Силвестри откри резултата за "биковете" в 39-ата минута и даде аванс на гостите.

След почивката халфът Симоне Едера удвои преднината  на „биковете” след пас на Алекс Беренгер в 72-ата минута, а пет минути по-късно Един Джеко пропусна дузпа.

Малко преди края на двубоя чехът Патрик Шик върна надеждите на домакините след асистенция на Ел Шаарави. "Вълците" обаче не успяха да изравнят и да вкарат мача в продължения.

Така Торино продължава напред и ще играе на 1/4-финалите с победителя от сблъсъка между Ювентус и Дженоа.