Александър Тонев игра 81 минути при поражението на Кротоне от Рома с 0:2 в двубой от 24-ия кръг на Серия А.

Раджа Наинголан и Един Джеко донесоха успеха на "вълците" с попадения през двете полувремена.

В 17-ата минута римляните можеха да открият резултата, но Един Джеко пропусна да се разпише от дузпа, пращайки топката в аут.

Пет минути преди края на първата част Рома откри резултата. Раджа Наинголан получи пас от Салах, задържа топката и с диагонален удар я прати във вратата на Кротоне.

През втората част Рома бе по-дейният отбор в мача и в 77-ата минута стигна до втори гол. Салах намери добре Джеко и той на празна врата направи 0:2.

С този успех Рома вече има 53 точки и е на второ място в класирането,а Кротоне е в зоната на изпадащите (19-и) с 13.