В дуел на дъното в Серия А, Фрозиноне и Емполи стигнаха до лудо равенство – 3:3, не можейки да определят победител помежду си в мач от 9-ия кръг.

Двата тима се намират в зоната на изпадащите, като другият, който им прави компания е Киево. Матиа Силвестре си отбеляза автогол, за да даде аванс на Фрозиноне, докато Заич изравни в 32-ата минута, за да се приберат двата отбора при равенство на почивката.

Все пак Матиа Силвестре се реабилитира за Емполи и поведе отбора си в 48-ата минута, но два гола на Даниел Циофани (54’ и 63’) доведоха до пълен обрат за Фрозиноне. Гол на Салих Юкан обаче донесе равенството на Фрозиноне на „Стадио Бенито Стирпе”, за да може двата отбора да заработят по точка в актива си.

Този резултат не променя подреждането в дъното, като Фрозиноне взе втората си точка и е 19-и, а Емполи е 18-и с шест пункта.