Капитанът на Интер Хавиер Санети записа името си в историята на Шампионската лига в двубоя на нерадзурите срещу английския Тотнъм Хотспър. Домакините се наложиха с 4:3 в истински спектакъл на „Сан Сиро”, а първият гол за домакините бе дело именно на Санети. Така аржентинецът стана най-възрастният футболист, който бележи гол в най-силния турнир на Стария континент.

През първото полувреме отборът на Рафа Бенитес буквално прегази своя съперник, отбелязвайки четири безответни гола. Втората част обаче бе за гостите от Лондон, а английския национал Гарет Бейл успя да наниже хеттрик във вратата на домакините. Два от головете на Бейл дойдоха в продължението на срещата.

В момента аржентинецът Хавиер Санети е на 37 години, с което стана най-възрастният голмайстор в Шампионската лига.