Тимът на Сампдория победи Лацио с 2:1 в двубой от 35-ия кръг на Серия А. Тимът от Генуа успя да обърне "лациалите", след като допусна гостите да поведат в 3-ата минута чрез Джорджевич.

В 20-ата минута на срещата Фернандо изравни резултата, а Диаките се разписа в 78-ата минута, за да донесе успеха на Самп. Антонио Кандрева пропусна дузпа за Лацио в 44-ата минута на двубоя.

Торино допусна поражение от Сасуоло с 1:3. Гостите откриха резултата в 3-ата минута чрез Сансоне, но Бруно Перес изравни в 7-ата минута. Пелузо и Трота през втората част донесоха успеха на Сасуоло.

Домакински победи реализираха Болоня и Аталанта. Болоня надделя над Дженоа с 2:0, а попаденията бяха дело на Джакерини и Флокари.

"Бергамаските" надделяха само с 1:0 над Киевос попадение на Марко Бориело в 55-ата минута. Домакините останаха с човек по-малко след като Гомес беше изгонен в 76-ата минута. Въпреки това домакините стигнаха до победата.