Треньорът на Рома Клаудио Раниери изрази увереност, че капитанът Франческо Тоти ще вкара на ЦСКА в четвъртък, след като не успя да се разпише при равенството 1:1 като гост на Катания в неделя.

Днес Тоти навърши 33 години и бе обявил, че ще отпразнува рождения си ден с гол срещу сицилианците, но не успя да го направи. Наставникът обаче е убеден, че това ще се случи в следващия двубой, който е срещата с червените от Лига Европа.

„Той ще ни даде този подарък следващия път, а аз не съм искал нищо от Франческо. Важното нещо е да разберем къде грешим и да реагираме за следващия мач”, каза Раниери.

Единственият гол за вълците при визитата на Катания вкара Даниеле Де Роси в последната 90-ата минута, с което донесе точка на гостите от Рим.