Ювентус завърши 1:1 като гост на Кротоне в двубой от 33-ия кръг на Серия А. Алекс Сандро откри за "старата госпожа" през първата част, а домакините стигнаха до изравняването през втората част.

Юве откри резултата в 17-ата минута на срещата, след като Алекс Сандро беше най-близо до топката и я прати във вратата на домакините.

През втората част домакините тръгнаха да търсят попадение, за да спечелят поне точка и я заслужиха с феноменален гол на Сими със задна ножица, която не остави шансове на Шчесни.

Юве пропусна да стигне до победата, след като пропуски направиха Матюиди и Игуаин съответно в 70-ата и 72-ата минута.

В крайна сметка след тази точка Юве е първи с актив от 85 точки и аванс от 4 пред втория Наполи. Кротоне, който спечели скъпоценна точка е на 18-ото място в зоната на изпадащите с 28 точки, с една след СПАЛ.

В друга среща от този кръг Торино съумя да измъкне точка с човек по-малко от Милан, завършвайки 1:1.

Андреа Белоти пропусна дузпа още в 4-ата минута на срещата, а Бонавентура откри за гостите в 9-ата минута. Де Силвестри изравни в 70-ата минута на срещата, а в последната минута беше изгонен от съдията.

Милан заема 6-ото място с 54 точки, а Торино са 10-ти с 47.