Отборът на Ювентус постигна ценна победа с 2:1 като гост на Каляри в двубой от 32-ия кръг на Серия А. Успехът не дойде никак лесно за торинци, които изоставаха в резултата след 10 минути игра, когато резултатът в полза на домакините откри Жоао Педро в 10-ата минута.

Лука Пелегрини отбеляза за гостите в 23-ата минута, но попадението беше отменено заради игра с ръка в нападение на Адриен Рабио. В крайна сметка в добавеното време на първото полувреме Ювентус върна равенството чрез Матайс Де Лихт.

Четвърт час преди Душан Влахович донесе пълен обрат за "бианконерите". Така Ювентус се утвърди в топ 4, като събра 62 точки - с осем повече от петия Рома. Каляри пък продължава битката за оцеляване, като записа пета поредна загуба в първенството.