Сасуоло победи Верона с 2:0 като гост в мач от 8-ия кръг на Серия А и излезе еднолично начело в таблицата с 18 точки преди дербито Наполи - Милан тази вечер. Жереми Бога откри резултата в 42-а минута, а Доменико Берарди в 76-ата оформи крайния резултат.

Гостите успяха да спечелят контрола на топката от самото начало на двубоя, но голът дойде едва в края на първото полувреме. В 42-ата минута Доменико Берарди разтегли играта към левия фланг, където Жереми Бога овладя в наказателното поле. Крилото нагласи топката на десния си крак и с елегантен удар в горния ляв ъгъл откри резултата.

Сасуоло бе отборът, който диктуваше темпото и през втората част и логично стигна и до второ попадение. В 76-ата минута Доменико Берарди бе оставен да пробие свободно през центъра, след което с топовен изстрел под гредата оформи крайния резултат.

В друг двубой от неделната програма в 8-ия кръг на Серия А Болония победи Сампдория като гост с 2:1.