Тимовете на Каляри и Сасуоло не излъчиха победител и завършиха 1:1 в двубой от 34-ия кръг на Серия А. Домакините играха от 48-ата минута с човек по-малко след червен картон на Карбони.

Сасуоло откри резултата още в 12-ата минута на двубоя, когато след центриране от корнер Капуто се оказа на точното място и откри резултата като насочи топката с глава в мрежата на вратата на Каляри.

В 48-ата минута на срещата Карбони наруши правилата, спирайки съперник непозволено, а това му коства втори жълт картон, а домакините трябваше да доиграят двубоя с човек по-малко.

Независимо от това, че играеха с 10 души на терена, домакините изравниха резултата. В 63-ата минута Жоао Педро получи отличен пас от Рог и от десетина метра възстанови паритета на терена.

До края на двубоя Сасуоло имаше възможност да реализира победен гол, но не сполучи и така двата тима взеха по 1 точка. След нея Каляри е на 11-ото място с актив от 42 точки, а Сасуоло е на 8-ото с 48.