Милан постигна трудна победа с 4:2 при гостуването си на Фрозиноне от 17-ия кръг на Серия А.

Успехът за "росонерите" не дойде никак лесно, след като на почивката Фрозиноне водеше с 1:0 след гол на Даниел Чиофани в 19-ата минута.

Като титуляр за домакините започна българският национал Ивайло Чочев, който остана на терена до 63-ата минута. По това време обаче Милан вече бе обърнал до 2:1 след голове на Игнасио Абате и Карлос Бака до 55-ата минута.

Алекс сякаш сложи точка на спора с попадение в 77-ата минута, но Фрозиноне отново върна интригата в 84-ата минута, в която Федерико Диониси засече с глава центриране от фаул на Павлович за 3:2. В добавеното време Джакомо Бонавентура оформи крайното 4:2.

В класирането Милан е на шесто място с 28 точки, докато Фрозиноне остава в зоната на изпадащите - на 18-а позиция с 14 точки.

Ивайло Чочев също бе титуляр за своя Палермо, който загуби с 0:2 гостуването си на Сампдория след голове на Сориано и Иван през втората част. Чочев остана на терена до 57-ата минута, когато бе заменен от Куасон.

Удинесе постигна минимален успех с 1:0 като гост на Торино, а попадението бе дело на Стипе Перица в 41-ата минута.