В среща от 31-ия кръг на Серия А Лацио победи Парма с 3:2 и така стопира леко битката на гостите за местата даващи право на участие в Европа.

Сенад Лулич откри резултата за домакините в 15-ата минута, но Джонатан Биабиани изравни в 26-ата минута.

През втората част удар на Мирослав Клозе донесе успеха на "орлите" в 67-ата минута. Гостите стигнаха до точката в 81-ата минута, когато Сиани си отбеляза автогол. До края на двубоя "лациалите" успяха да стигнат до успеха в 90-ата минута, когато Кандрева се разписа за 3:2.

Торино надигра у дома Каляри с 2:1. Головете за успеха вкараха Ел Кадури и Черчи, а почетното попадение за гостите беше дело на Нене.

Верона спечели домакинството си на Дженоа с класическото 3:0. Марко Донадел се разписа в 35-ата минута. Албертаци от домакините беше изгонен в 45-ата минута, но въпреки това веронци успяха да стигнат до нови 2 попадения. Лука Тони реализира в 88-ата и 90-ата минута и затвърди успеха на домакините.

Сампдория и Фиорентина завършиха 0:0 и прибавиха по 1 точка в актива си.