Отборът на Италия победи Естония с 2:1 като гост в мач от Група С на квалификациите за Евро 2012. Скуадра адзура не започна много убедително срещата, след като се наложи да обръща мача със сочения за абсолютен аутсайдер тим.

Домакините поведоха в резултата след попадение на Зенев в 31-та минута на срещата, която се игра под непрестанен дъжд и пред около 10 хиляди зрители в Талин.

При този резултат приключи и първото полувреме, но след почивката Италия се окопити и обърна мача в своя полза.

Трите точки за Скуадрата дойдоха след головете на Антонио Касано, който реализира в 60-та минута. Само три минути по-късно Бонучи оформи крайното 2:1, което бе достатъчно за трите точки и новия наставник на тима Чезаре Прандели.