Отборът на Интер допусна загуба от Швейцарския Сион с 0:2 в предсезонна проверка за „нерадзурите”. Освен слабата игра, която показаха хората на Лучано Спалети, то отборът загуби за неопределен период от време и новата си покупка – Раджа Наинголан.

Интер тества формация 4-2-3-1, като като Наинголан, Матео Политано и Ян Карамух действаха зад гърба на нападателя Лаутаро Мартинес.

Наинголан не престоя много на терена, като в 24-ата минута получи травма заради мускулен проблем и бе заменен от юношата Ксиан Емерс.

Вратарят Даниеле Падели не се намеси добре след корнер в 27-ата минута и това позволи на Найцке да открие резултата.

Малко по-късно Карлитос можеше да удвои резултата, но нацели гредата.

През втората част за Интер в игра се появи голмайсторът Мауро Икарди, но аржентинецът не успя да се разпише, а Балтазар оформи крайното 2:0.