Ивайло Чочев изигра пълен мач за Палермо, но не съумя да помогне на отбора си при поражението на тима от Аталанта с 2:3 в мач от 35-ия кръг на Серия А.

Въпреки намаления си състав от 56-ата минута гостите от Бергамо победи с попадения на Даниеле Басели в 6-ата минута, автогол на Ангелкович в 17-ата минута, както и на Гомес в 51-ата минута.

За домакините от Палермо Франко Васкес отбеляза в 43-ата минута, Лука Ригони се разписа в 68-ата минута, а Андреа Белоти пропусна дузпа в 58-ата минута.

След поражението Чочев и Палермо се намира на 11-ото място с 43 точки, а Аталанта са на 17-ото място с 36 точки.

В други срещи от Серия А Сасуоло победи Чезена с 3:2 като гост и изхвърли тима от елита, а също вън от дома Сампдория разби Удинезе с 4:1.