Тимовете на Киево и Верона не успяха да се победят в дербито на града, завършвайки 2:2 в мач от 35-ия кръг на Серия А. И 4 гола паднаха през първото полувреме.

Още в 9-ата минута Алберто Палоски се разписа и даде аванс за символичния домакин. Веронци обърнаха развоя на резултата в рамките на само 6 минути. Първо Хуан Гомес възстанови равенството в 20-ата минута, а в 26-ата Лука Тони се възползва от добра атака на тима си и направи резултата 1:2.

Киево изравни от дузпа в 40-ата минута, когато Серджо Пелисиер матира Рафаел от бялата точка за 2:2.

Въпреки създадените положения през втората част двата тима не стигнаха до нови голове и завършиха с головото равенство.

В крайна сметка Киево са на 12-ото място с актив от 42 точки, а Верона са на 15-ото с 41.