Новакът в Серия А Бреша спечели първата си победа за сезона, след като надигра трудно у дома отбора на Палермо с 3:2.

Симоне Даламано откри резултата в полза на домакините още в 3-та минута, но аржентинският полузащитник Хавиер Пасторе бързо възстанови равенството, след силен удар от въздуха. Едер отново изведе Бреша напред в 28-та минута, след добра асистенция на Диаманти, а две минути преди края на полувремето Андреа Карачиоло направи преднината на отбора два гола.

Седем минути преди края на мача Федерико Балдзарети върна един гол за Палермо, а в продължението на двубоя Пасторе можеше да донесе точката за своя отбор, след като остана сам срещу вратаря на домакините Матео Серени, но не успя да го преодолее.