В мач от 29-ия кръг на Серия А Аталанта надигра Интер като гост с 2:1 и засили кризата в състава на "нерадзурите". Джакомо Бонавентура се разписа на два пъти в 35-ата и 90-ата минута за успеха на "бергамаските", а Мауро Икарди вкара за Интер в 36-ата минута.

Сампдория се разправи с категоричното 5:0 над гостуващия Верона. Попаденията за успеха вкараха Сансоне, Гарсия, Сориано на два пъти и Паломбо.

Удинезе спечели срещу Сасуоло с минималното 1:0. Попадението за "фриуланите" реализира Антонио Ди натале в 26-ата минута. Двубоят ще се запомни с две пропуснати дузпи по една за двата тима.

В 36-ата минута Ди Натале пропусна за домакините в 36-ата минута, а в 72-ата минута Флокари пропусна да изравни за гостуващия тим.

Със същия резултат Болоня надигра Каляри, а голмайстор стана Христодулопулос в 78-ата минута от дузпа.