Отборите на Парма и Дженоа не успяха да се победят и завършиха 1:1 в мача от 29-я кръг на Серия А.

Въпреки че домакините имаха повече точни удари към вратата на съперника, гостите от Дженоа първи отбелязаха попадение.

Още в третата минута Парма имаше шанс да открие, но Масимо Гоби не успя да се възползва. В 21-та минута на срещата обаче, Исаак Кофи отправи диагонален шут от ъгъла на малкото наказателно поле и вкара в далечния ъгъл на вратата за 1:0.

Само девет минути по-късно домакините от Парма изравниха резултата. Езекиел Скелото се възползва от получило се меле в наказателното поле на съперника и реализира за 1:1.

След поделените точки Парма заема 6-о място във временното класиране с 47, колкото има и Интер, който е на 5-а позиция в Серия А. Дженоа е на 11-о място с 36 пункта. Лидер в Италия е Ювентус със 75.