Алмерия и Гранада завършиха 3:3 в мач от осмия кръг на испанската Ла Лига. Така и двата отбора останаха на дъното на класирането, като Гранада е на предпоследното 19-о място, а Алмерия е последен, като до момента все още няма победа.

Мачът се разви изключително странно, като Алмерия поведе с 3:0 само в рамките на пет минути в края на първата част с хеттрик на колумбиеца Луис Суарес. На почивката Гранада направи три смени, а в 56-ата минута Антони Пуартес пропусна дузпа за гостите. Впоследствие те се разписаха от втори наказателен удар в 65-ата чрез Брайън Сарагоса. Рикард Санчес намали на 2:3 в 70-ата, а албанският нападател Мюрто Узуни оформи крайния резултат в 86-ата минута.

Реферът даде 11 минути добавено време, като в 60 секунди преди изтичането им шут на резервата на домакините Алваро Фернандес срещна левия страничен стълб.