В мач от турнира „Емирейтс Къп” Атлетико Мадрид и ПСЖ завършиха 1:1, като „дюшекчиите” изпуснаха победата, след като имаха пълно надмощие.

Испанският отбор получи право да изпълни дузпа в 41-та минута, след като Банинг извърши нарушение в наказателното поле на ПСЖ срещу Агуеро, който преди това бе изведен по чудесен начин от Макси Лопес. Бранителят на отбора от Париж бе изгонен с директен червен картон, а Кун изпълни наказателния удар и бе точен за 1:0.

През второто полувреме играта бе накъсана от многото смени извършени от двамата треньори.

Все пак ПСЖ успя да стигне до изравнителен гол, след като 71-та минута Сесьон преодоля Пабло и центрира в наказателното поле на Атлетико Мадрид, където най-съобразителен се оказа Жули, който се разписа за крайното 1:1.