Барселона записа поредна победа над Реал Мадрид в Ел Калсико. Този път футболистите на Пеп Гуардиола се наложиха с 2:1 в първи четвъртфинален сблъсък от турнира за Купата на краля снощи, като успяха да обърнат резултата от 0:1.

По традиция, и този мач между двата противника не мина без спорни и горещи моменти, като отново в центъра на събитията бе защитникът на Реал – Пепе.

През второто полувреме, при резултат 1:1, бранителят настъпи по ръката Лионел Меси, който в този момент бе паднал на земята. Грубите действия на Пепе обаче останаха незабелязани от главния рефер на мача, който по този начин спести червения картон за футболиста на Реал. Пепе бе декориран в жълто още в 17-ата минута на мача.

Вижте действията на Пепе и преценете сами дали той трябваше да бъде изгонен:

Това обаче далеч не е първият път, в който Пепе, меко казано, изпуска нервите си. Припомняме ви какво направи същият футболист срещу Каскеро от Хетафе преди няколко години, когато отнесе наказание от десет мача.