Виляреал се утвърди на третото място в Примера дивисион, след като победи с класическото 3:0 при гостуването си на Сарагоса в мач от 13-я кръг.

Мачът започна отлично зà гостите, които поведоха още в 8-та минута, когато Маркос Сена стреля отдалеч и хвана неподготвен Лео Франко, който не успя да реагира и топката влезе във вратата му.

Гостите удвоиха бързо своята преднина, след като в 17-та минута Лео Франко не се намеси убедително и това позволи на Санти Касорла да вкара.

Сарагоса остана с човек по-малко на терена в 64-та минута, когато Контини бе изгонен, а съдията Веласко Карабайо свири дузпа за Виляреал, която бе реализирана от Нилмар.

След тази победа Виляреал се намира на трето място с актив от 27 точки, а Сарагоса е на последна позиция с 8 точки.