Отборът на Кадис бе напът да се наложи с 3:2 като гост на Виляреал в двубой от 11-ия кръг на испанската Ла Лига, но в последната минута Данджума изравни за 3:3 и донесе точката на своя тим.

Гостите откриха още в 14-ата минута чрез Ласано. В края на първата част последва изравнително попадение на Торес, но само 3 минути по-късно нов гол на Ласано върна аванса на Кадис.

Малко след подновяването на играта Ласано оформи своя хеттрик в мача, а десетина минути преди последния съдийски сигнал Диа намали пасива на Виляреал. Така се стигна до добавеното време, когато Данджума шокира Ледесма и открадна победата от Кадис.

Гостите все пак се изкачиха с една позиция и вече са извън зоната на изпадащите. Виляреал пък е на 12-о място с 12 пункта.

В другия мач от първенството Еспаньол и Атлетик Билбао завършиха при резултат 1:1.