Валенсия записа втора победа от началото на сезона, след като надделя с 2:0 като домакин срещу Сарагоса в мач от 6-я кръг на Примера дивисион.

„Прилепите“ излязоха напред в резултата още в 12-та минута, когато Сисоко центрира в наказателното поле на Сарагоса, след което Жонас свали топката с глава към Фегули, а той стреля, но Алваро блокира удара му, след което при добавката алжирецът бе точен и прати кълбото във вратата на Роберто.

Футболистите на Валенсия имаха надмощие през по-голямата част от първото полувреме, но Сарагоса контраатакуваше много опасно и Гуаита трябваше на три пъти да спасява опасни удари на Пощига и Монтанйес.

Сарагоса можеше да изравни резултата в 47-та минута, но след удара на Виктор Родригес топката срещна гредата.

В 54-та минута Тино Коща подаде към Жонас, който стреля, но топката се удари в гредата.

Валенсия отбеляза втори гол в 59-та минута, когато Бараган подаде към Солдадо, който след това продължи към Жонас, а той намери Джонатан Виера, който прати топката във вратата на Роберто.

Валенсия остана с човек по-малко в 61-та минута, когато Фегули бе изгонен за втори жълт картон.

До края на мача играчите на Сарагоса се опитаха да се върнат в мача, но Гуаита с няколко добри спасявания запази вратата си без гол.

След победата Валенсия има вече 8 точки, а Сарагоса остана с 6 точки.

Valencia 1-0 Zaragoza by simaotvgolo12