В истински екшън Валенсия направи невероятен обрат, за да спечели трите точки на старта на новия сезон в Примера дивисион. „Прилепите” постигна изключително трудна победа с 4:3 срещу Расинг Сантнадер на своя стадион „Местая”.

Мачът започна отлично за Валенсия, след като Роберто Солдадо даде гол аванс за домакините още във 2-та минута.

Солдадо обаче имаше малшанса да си отбележи нелеп автогол в 7-та минута, а Акоста даде преднина от един гол за гостите, след като се разписа в 14-та минута.

Сантандер увеличи своята преднина в 56-та минута, когато Гонсалес направи резултата 1:3.

Рами намали пасива на „прилепите” с попадение в 58-та минута, но драмата тепърва предстоеше.

Роберто Солдадо се превърна в истински герой за Валенсия, след като вкара два гола в 88-та и 90-та минута и по този начин оформяйки своя хеттрик донесе победата за „прилепите”.

szólj hozzá: Val 4-3 Rac